Günde 10dk ayırarak aylık Aylık %25- 35 kar elde edin.

Idea 4H indikatörü, 4 saatlik zaman dilimine odaklanarak çalışır.

Teknik analizde sıkça kullanılan doji, kayan yıldız, yutan boğa gibi mum formasyonlarını algılar ve doğru zamanlarda uyarılar verir. Aynı zamanda, üretilen uyarıların doğruluğunu kontrol etmek amacıyla re-test yapar ve ikinci mumda doğrulama uyarısı verir. Idea 4H, bütün zaman dilimlerinde işleyebilir.

45 dakika, 1 saat, 2 saat ve 4 saatlik zaman dilimlerinde kullanılabilir. İndikatörde kullanılan strateji videosunu mutlaka izlemenizi öneriririz.

Idea Trend'in çalışma mantığı, 4 saatlik ve 1 günlük zaman dilimine odaklanmıştır.

Otomatik olarak iki trend kanalı çizer, uzun vadeli ve kısa vadeli olarak. Aynı zamanda, effect çizgisi ve trend effect çizgileriyle kanal doğruluğunu onaylamanıza yardımcı olur. Otomatik oluşturulan düşen trend veya yükselen trend kanalları içinde analizlerinizi kolaylaştırır.

Idea Trend, uyarı etiketler üretir ancak başarılı sonuçlar için Idea 4H indikatörü sinyallerini kullanmayı öneriyoruz. İndikatörde kullandığımız strateji videosunu mutlaka izlemenizi öneririm.

Doğru zamanı
Bekleyenler için

Duygularınızın kontrolünü Idea İndikatöre bırakın. Teknik Analizi Kolaylaştırın.

Teknik Analizin
En kolay yolu

İdea İndikatör, teknik analizi kolaylaştırmak için için tasarlanmış iki güçlü algoritmik indikatörü sunuyor. 

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir sorunuz mu var? Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
1Herhangi bir teknik bilgiye gerek varmı ?
idea indikatör kullanmak için herhangi bir teknik bilgiye gerek yoktur. İndikatörü satın aldıktan sonra size iletilen kurulum ve tanıtım videolarını izleyerek işlem yapabilirsiniz.
2TradingView ücretli üyeliğe gerek varmı ?
TradingView’de ücretli üyeliğe gerek yoktur, idea indikatör TradingView’in temel planında (ücretsiz)% 100 işlevsellikle çalışır.
3Kaç adet indikatör alacağım ?
idea Trend ve İdea 4H olarak iki adet indikatör tanımlanır. Her ikisi kendi içinde farklı çalışma prensibleriyle kodlanmıştır.
4Hangi Zaman Diliminde Çalışır ?
idea indikatör bütün zaman dilimlerinde çalışır fakat en iyi sonuç alabilmek için idea 4H'de 4 saatlik grafik dilimini öneririz. 1 saat, 2 saat ve 4 saatlik grafiklerde gayet başarılı çalışmaktadır.
5İndikatörün Başarı Oranı Nedir ?
idea İndikatör setinin iki indikatör eş zamanlı kullanıldığında %90 başarı oranıyla çalışmaktadır.
1Ücretsiz Deneme Varmı ?
idea indikatörü ücretsiz denemek için TIKLAYINIZ Ücretsiz sipariş tutarı sıfır TL göründüğünden ödeme alınmaz. Çıkan formda TradingView kullanıcı adınızı yazınız, en kısa sürede hesabınıza tanımlanacaktır.
2Kurulumu Nasıl Yapacağım ?
İdea indikatör satın alımı sonrasında sizlere iletilecek kurulum dökümanı yada videosunu izleyerek hızlıca kurulum yapabilirsiniz. Herhangi bir teknik bilgiye gerek yoktur.
3Veriler Gerçek Zamanlımı ?
TradingView, platformda bulabileceğiniz varlıkların çoğu için gerçek zamanlı verileri destekler. Bunların yalnızca küçük bir kısmı (çoğunlukla vadeli sözleşmeler) gerçek zamanlı verilere erişmek için küçük bir aylık ücret gerektirir. BIST 100 verileri 15 dk gecikmelidir. Fakat TradingView yeni kampanyalarından faydalanım BIST verisi satın alabilirsiniz.
4Eğitim veriliyormu ?
İdea indikatör kullanımı ve en iyi sonucu almak için eğitim videoları linkleri satın alım sonrasında tarafınıza iletirili. Düzenli olarak paylaşılacak olan eğitim videolarımızı izleyebilirsiniz.
5Satın aldım şimdi ne yapmalıyım ?
idea indikatörü satın alımı sırasında TradingView kullanıcı adınızı sorulacaktır. Kullanıcı adınızı iletmeniz halinde satın alım sonrasında 1 saat içinde üyeliğiniz aktif edilir